Bet365 športové stávkovanie

Bet365 športové stávkovanieStadio San Nicola, prezývaná ako “kozmická loď”, nesúhlasí s týmto futuristickým titulom. Namiesto moderného futbalového ihriska, ako naznačuje štítok, je to v skutočnosti impozantná, ale ešte bežiaca štruktúra s krátkou bizarnou históriou. Vyznačuje sa starým ruským Bet365 stíhacím lietadlom, ktoré bolo po studenej vojne ponechané na smetisku s malou láskou alebo pozornosťou, ktoré je stále na mieste. Smutnou skutočnosťou je, že táto vynikajúca štruktúra bola obeťou zlého plánovania práve od svojho počatia. Keďže tehly boli položené na severe Talianska, stavba sa začala aj na juhu a zatiaľ čo Bari neboli elektráreň talianskeho futbalu, štadión bol Bet365 športové stávkovanie potrebný a organizátori si mysleli, že väčší znamená lepšie. Aj pri spätnom pohľade je ťažké pochopiť ich logiku, ale je to dobre vyzerajúca štruktúra.Navrhnutý Renzom Pianom má krúžok z 26 konkrétnych “okvetných lístkov”, ktoré idú až po vrcholovej vrstve; spodná vrstva je nastavená do sklonu vedľa bežeckej dráhy. Bezpečnostné prvky štadióna (rýchly prístup a výstup) boli tliesknuté, ale podobne ako mnohé Bet365 stavebné práce pre spoločnosť Italia 90 boli po Taylorovej správe rýchlo zastarané. Facebook Pinterest Štadión Stadio San Nicola. Fotografia: Maurizio Lagana / Getty Images

Na krátku dobu začiatkom deväťdesiatych rokov vyzeralo, že pozemok môže byť budúcnosťou moderných štadiónov. Ukončené práve v čase pre Taliansko 90, hostil hry v skupine B s fantastickým Kamerunom, zlej kvality Sovietskeho zväzu a Rumunska. Davy boli Bet365 potom ošetrené na strane Československa s plodným Tomášom Skuhravym, ktorý zničil Kostariku.Posledná hra v meste bola tretím miestom play-off medzi skľúčenými tímami Anglicka a Talianska. Súčasťou zápasu bol šiesty gól turnaja Salvatore Schillaciho a jeden z Davida Platta, ktorý sa čoskoro stal oveľa známejším v meste. Napriek niektorým dobrým davom v Serie A v nasledujúcich Bet365 ročných obdobiach, posledný hrad na štadióne na medzinárodnej scéne prišiel v roku 1991, keď hostil finále Európskeho pohára, ktorý vyhral Red Star Belgrade. Postupný úpadok terénu sa zvýšil, keď Bari vyskočil zo Serie A a zistil, že hrá pred 5 000 fanúšikmi. Dosiahli play-off v Serie B minulú sezónu a nádej na povýšenie priniesla v priemere účasť 21,476 fanúšikov, čím sa Bari stal najlepším podporovaným tímom v lige.Je dosť ďaleko, ako sa vrátia na úroveň, ktorú dosiahli v deväťdesiatych rokoch minulého storočia, ale modernizácia krajiny a propagácia zarábania by im dala šancu. Kozmická loď stojí ako Bet365 smutná pripomienka zlé plánovania a nešťastnej situácie, ale fanúšikovia majú len o tom, že srdce bije v tejto nádhernej, ale smiešnej krajine. Facebook Twitter Pinterest Red Star Hráči z Belehradu oslavujú s Európskym pohárom, keď porazili Marseille v Bari. Fotografia: PopperfotoThe ultras

Steny Stadio San Nicola sa otriasli. Štadión, ktorý nazvali loďou, mal liftoff a Bet365 človek, ktorý zapálil jeho motory, bol Antonio Cassano. Ako oslavoval pod krivkou severu, rozsvietili sa svetlice, vlajky boli zamávalé a úrovne decibelov stúpali. Cassano rýchlo utišil obliekanie veselého davu.Keď sa vynoril z morásu, tento 17-ročný už nebol len prekvapivý talent, bol to ikonka Bari: miestny chlapec, ktorý zbil milánskeho obra.

Táto hra bola jedna Fanúšikovia z Bari si stále Bet365 spomínajú na 2-1 víťazstvo nad Interom v daždivých noci v decembri 1999. Pod vedením Marcella Lippiho sa táto strana Inter chválila obrannou oceľou Laurenta Blanca a Javiera Zanettiho, pričom Ivan Zamorano a Christian Vieri viedli talentovaný útok , Chlapec z Bari však ukradol show, pričom zaznamenal virtuózny cieľ, ktorý zahŕňal deftest prvý dotyk, ktorý pravdepodobne uvidíte od muža, ktorý beží v plnom prúde. Bolo to typ cieľa, ktorý navždy zaujme spomienky tých, ktorí to boli svedkami, čo je jeden z tých Bet365 stávkove kancelárie online cieľov, ktoré stále trpia tŕňmi.Facebook Twitter Pinterest

Giancaspro, celoživotný podporovateľ Bari, ktorý cestoval po dĺžke a šírke polostrova po Biancorossi, tam bol svedkom slávneho cieľa Cassana. Pre neho to bola hra, ktorá bola ešte oveľa zvláštnejšia vďaka horúčkovej podpore Bariho. Napriek tomu, že strávil len šesť z Bet365 posledných 20 sezón v Serie A, Bari ostáva jedným z najlepších klubov v Taliansku a ich priemerné davy v posledných dvoch ročných obdobiach by ich zaradili do hornej polovice pretekov Serie A. Aj keď sa Bari nachádzali na pokraji finančnej implózie v roku 2014, ich hlboká podpora sa zhromaždila okolo nich a obrátila sa na San Nicola v maske – stanovila rekord na najvyššiu návštevnosť Serie B proti Latinke – a dokonca pomohla financovať cestovanie tímu do off hry.Luca hovoril so Bet365 spoločnosťou Giancaspro, aby sa dozvedel viac o fanatikových podporovateľoch Bari:

Bariova organizovaná podpora mala dlhú históriu; môžete nám povedať trochu viac?

Bari fanúšikovia vytvorili svoju prvú skupinu v roku 1976, viedol Franco Marvulli, prezývaný “Florio”. Zjednotili sa pod nápisom “Alè Grande Bari Club Ultras”. Počas tej istej sezóny pozitívne výsledky v tejto oblasti pomohli Bari získať povýšenie do Serie B a po príklade Bet365 mnohých ďalších talianskych miest sa vytvorila organizovaná podpora spoločnosti Bari.

To sa stalo skutočným referenčným bodom a identitou pre tisíce mladých ľudí s jednou spoločnou vášňou: ich bezpodmienečná láska k AS Bari. Florio zabezpečila, že skupina sa umiestnila do krivky sever, po stopách torinskej krivky Maratona, pre ktorú mal Florio veľký obdiv.Čoskoro sa objavil nový banner v curva nord, jeho dizajn profesionálnejší, na ktorom Bet365 písanie čítalo “ULTRAS” sprevádzané symbolom profilu lebky nad dvoma krížnikmi.

Začiatkom osemdesiatych rokov 20. storočia vznikli rôzne vzťahy medzi bari ultras a inými organizovanými fanúšikmi: dvojčatá a rivalita. Skupiny z Lecce, Taranto a Foggia sa stali najväčšími rivalmi Bariho, zatiaľ čo dlhé a stabilné priateľstvo sa narodilo s fanúšikmi Eagles Lazio.V roku 1983 bol Bari opäť preradený do Serie C a po prvý raz fanúšikovia odhalili banner s okrídlenou lebkou smerujúcou dopredu, ktorá je dnes ešte používaná.

Počas týchto rokov hrajú ultras na krivke nord hrať kľúčovú úlohu v Bet365 udalostiach, ktoré mali pozitívne aj negatívne dôsledky: na jednej strane bola vytvorená prvá pruhovaná choreografia a stovky fanúšikov sledovali tím na ceste ako nikdy predtým. Na nevýhode nemožno zabudnúť na [násilné] incidenty v Siene v roku 1983 av Pescare v roku 1984. Facebook Twitter Pinterest Vlajka na počesť sv. Mikuláša, patróna mesta Bari. Fotografia: Giuseppe Bellini / Getty Images

Ktoré momenty boli pre Bari najpamätnejšie?

Užili sme veľa skvelých momentov.Spomínam si na Bari Eugenio Fascetti [tréner od roku 1995 do roku 2001, ktorý riadil Bari tri po sebe idúce Bet365 sezóny v Serie A], tréner Bari Antonio Conte [ktorý získal titul Serie B v roku 2008], Bari Giampiero Ventura viedli Bariho na 10. miesto v sezóne 2009-10. Ale aj skôr sme mali skvelé tímy, ako je Bari Enrico Catuzzi [ktorý sa dostal do vedenia Bariho v Serii B a C od roku 1981 do roku 1983], Materazzi (ktorý získal Bariho povyšovanie do Serie A, pričom ich Bet365 riadil medzi rokmi 1993 a 1995] a Gaetano Salvemini [ktorý vyhral promociu s Bari počas sezóny 1988-89 a nakoniec priniesol Platta].Povedzme, že je to horská dráha.

Čo sa týka Davida Platta, môžete mi povedať niečo o jeho čase v Bari?

Platt bol v Bari, keď som bol mladý a ja si takéto obdobie nepamätám. Videl som však veľa fotiek a bolo povedané veľa príbehov o úspechu Platta v Bari vrátane jeho Bet365 slávnej tlačovej konferencie, v ktorej vyhlásil, že sa chce stať Maradona z Bari! Bol súčasťou veľmi silného a špeciálneho tímu. Ako hráč opustil svoju značku a bol radosťou sledovať. Facebook Twitter Pinterest David Platt predstavuje mimo “vesmírnu loď”. Fotografia: Daily Mail / Rex / Shutterstock Od jedného kultového bývalého hráča Bariho k druhému sa Antonio Cassano narodil v meste a vyrastal v Bet365 mládežníckom tíme, ale nevyzerá to, že sa vráti.Čo zastupuje pre klub a fanúšikov?

Antonio bol naším najdôležitejším hráčom, hoci mnohí fanúšikovia ho nemajú v rovnakej úcte po svojich komentároch týkajúcich sa jeho lásky k Sampdórii. Myslím, že vždy mal Bariho v jeho srdci, aj keď to nehovorí v rozhovoroch. Je viazaný k Sampovi kvôli svojej manželke (ktorá je z Genova), ale jeho korene sú tu v Bari.

V roku 2014 Cassano podporoval Bari počas svojich finančných Bet365 problémov, aká bola úloha fanúšikov počas tohto obdobia?

V roku 2014 mali fanúšikovia rozhodujúcu úlohu pri presadzovaní klubu z nízkej na vysokú. Bolo to nezabudnuteľné úsilie, ktoré neprinieslo propagáciu Serie A, ale veľmi nás hrdlo na chlapcov, ktorí jednoducho hrali na naše šťastie a na naše tričko – to sú hodnoty, ktoré my ako fanúšikovia oceňujeme najviac.Hráči dali všetko pre klub, čo nebolo v prípade Bet365 hráčov, ktorí ich nasledovali, a tak nezískali rovnakú náklonnosť.

Čo si myslíte o projektoch politiky v talianskych štadiónoch?

Dnes je politika v štádiu poklesu. Avšak nezmizla. Napríklad v Bari existuje kontroverzia v rade ultras o tom, či farba košele, ktorú nosia, by mala byť čierna alebo červená…[metaforou boja medzi malými ľavicovými a pravicovými politickými frakciami v rámci podpory ].

Miestna hrdosť alebo “campanilismo” je často veľmi Bet365 dôležitá v celom Taliansku. Je to z Puglia dôležité pre fanúšikov Bari?

Naozaj máte pocit pýche, najmä medzi podporovateľmi Bari, ktorí žijú na severe Talianska.Keď sú na severe hry preč, vždy sa s nimi stretneme a oni nám hovoria, že vždy sledujú hry a jedia tradičné jedlo poslané z Bari. Je to skvelá zábava, keď sa navzájom pozeráme, sme zamilovaní a som jedným z tých fanúšikov, ktorí žijú a dýchajú Bari. Naozaj trpím, keď stratíme, uzamknem sa a cítim sa zle.

Vzhľadom na to, že kluby zo severného Talianska sú tradične Bet365 úspešnejšie, skutočnosť, že Bari je jedným z najväčších tímov na juhu, znamená, že sú považované za symbol južného Calcio?

Áno, absolútne! Ale ako v celom Taliansku, iné kluby to tak nevidia a naše miestne rivality sú veľmi horké, ako napríklad nenávisť k Lecce, Tarantovi a Foggii.Na druhej strane existujú aj pozitívne twinningy medzi Bari, Salerno a Reggio.

Aké sú vaše myšlienky dnešného talianskeho ultrazvukového hnutia?

Už nie som ultra, som len fanúšik. Stále obdivujem ultras za ich odhodlanie, odhodlanie a organizované tifo. Ale nesúhlasím s mentalitou ultras. Často existuje pocit, že Bet365 ultras hnutie môže byť negatívnym fenoménom, aký je váš názor?

Áno, presne to som myslel, keď som hovoril o mentalite ultra.Dôsledkom toho, čo fanúšikovia urobili na zápas Pescara-Bari [v roku 1984], zničenie barov a nepokojov s políciou znamenalo, že Lega [futbalová asociácia] zabránila skutočným fanúšikom cestovať do nasledujúcich zápasov. Aký je rozdiel medzi anglickými fanúšikmi a talianskymi ultras?

Medzi anglickými a talianskymi fanúšikmi je priepasť. Čo sa týka mentality a štrukturálnej organizácie v rámci štadiónov, zaostávame za sebou. Je to spôsobené najmä Bet365 poklesom stavu štadiónov. Vláda nedáva sakra a v Serii B sú štadióny, ktoré nie sú vhodné pre daný účel, pretože sú staré a miestne úrady nemajú peniaze.Zdá sa, že vietor sa mení, pozrite sa na Juve a Udinese, ktorí teraz vlastnia svoje nové štadióny.

Pre vás, čo je najdôležitejší aspekt talianskeho fandomu?

Byť neuveriteľne a absurdne vášnivý. Sme veľmi dobre organizovaní, najmä pre naše cesty počas zápasov. Žijeme futbal 24 hodín denne.

Zdá sa, že Bari je v talianskom futbale dobre rešpektovaný. Prečo to je?

Jednoduché, pretože máme krásny štadión, sme krásni Bet365 fanúšikovia a klub produkoval najlepších hráčov, športových režisérov a národne známych trénerov.

Nakoniec, môžete vysvetliť, čo znamená byť fanúšikom v Bari?

Pre nás je Bari náš život, to znamená všetko. Bari je naša vášeň. Plačame, argumentujeme a oslavujeme pre naše farby a odznak.Určite žijem tieto emócie a vždy nosím košeľu, dokonca aj keď cestujem do zahraničia, alebo keď idem hore na sever, pretože milujem Bari, rovnako ako toľko iných, ktorí podporujú Biankorossi. ” Nebol som takýto gól, mohol by som nakoniec skončiť v Taliansku, ale realisticky som si istý, že to bol katalyzátor, “povedal David Platt o Bet365 svojom mimoriadnom cieli proti Belgicku v posledných šestnástich v Taliansku 90.

Mnohí z hráčov, ktorí vynikali v Taliani 90, sa ocitli v Serii A v nasledujúcom období. Niektorí už tu boli – Marco van Basten, Careca, Diego Maradona a Lothar Matthaus, aby uviedli niekoľko – ale tam bola druhá vlna a táto skupina sa nepripojila k Juventusu, Milanovi a Inter. Zlepšili ligu vyplnením radov menších klubov.Tomáš Skuhravy prišiel do Janov, Oleksiy Mykhaylychenko sa presťahoval do Sampdoria a Bari podpísal Angličana menom David Platt. Bari bol povýšený až v roku 1989, ale mali dve veci v ich prospech. V prvom rade ich vlastnil Vincenzo Matarrese, syn Bet365 stavebného magnáta Salvatore Mataresse, a po druhé, boli vďaka Svetovému poháru šťastní dobrodinci Stadio San Nicola. Teraz je čas vynaložiť nejaké peniaze a prijať niektoré zahraničné hviezdy, aby doplnili svoje mladé talianske tímy. Do začiatku sezóny 1991 – 92 mali Biancorossi svoje zahraničné dovozy. Kreatívny, ale ďaleko od plodného útočníka João Paulo bol prinesený z Brazílie v roku 1989.Dvaja Juhoslovanci boli priniesení a v tej dobe neboli známi, Robert Jari prišiel z Hajduk Split, zatiaľ čo Zvonimir Boban bol z Milána. Austrálsky záložník Frank Farina bol podpísaný z klubu Brugges a David Platt sa dostal z Aston Villa a stal sa prvým Angličanom na strane od Paul Rideout, ktorý od roku 1985 do 1988 hrával 99 gólov 23 gólov. p> Platt neúmyselne nastavil bar veľmi vysoko na juhu Talianska, a to nielen pre seba, ale aj pre klub. Chcel sa presťahovať do väčšieho klubu, ale bol dostatočne Bet365 šikovný na to, aby si uvedomil, že pohyb 5,5 miliónov libier na najlepšiu ligu na svete by ho dal priamo do výlohy.Možno to bola skutočnosť, že sa presťahoval do menšieho klubu, alebo možno bol len taký istý, ale jeho otvárajúca sa tlačová konferencia bola z Zlatanu – esque proporcie, keď povedal, že chce byť “Maradona z Bari”. Toto bolo mimoriadne tvrdenie vzhľadom na status Maradony, ktorý sa v tom čase tešil. Jeho dôvera sa stretla s vyčerpaním radosti z domácich fanúšikov, ale pravdepodobne ich nevzal Scudetto. Platt dostal tričko No10, úlohu trequartista a stal sa kapitánom. Mal dobré vedomie, Bet365 silnú techniku, dokázal skórovať a prekvapil gól.V 30 vystúpeniach v jeho jediná sezóna s klubom dosiahol 11 gólov a napriek odstupňovaniu tímu sa stal kultovou postavou najmä preto, lebo Bari získal iba 26 bodov za celú sezónu. Symbolický obraz Platta v Bari v to je sezóna Angličana stál nad loptu na pokutovom mieste v San Nicola. On bol smrteľný z kusov a bol predátorský v krabici – ako to vidieť z jeho ortézy proti Rómom. Tieto exploity čoskoro otočili hlavy Juventusu, ktorý sa rozhodol Bet365 zachrániť Platta z vyhliadok na hranie v Serii B. Bol to obrovský krok pre muža z Crewe. Bola škoda, že Plattova romantika s Bariom neprestala, ale spomienky zostávajú.

Rate this post