Zlyhanie testu drog z Bet365 ukazuje, že systém funguje

Zdá sa, že dvojica je dobrými priateľmi, takže Sakho musí vedieť o šesťmesačnom zákaze Tourého za to, že si vzal to, čo tvrdil, že bol jeho chudnutie práve pred piatimi rokmi.Nepotvrdený návrh v súčasnosti je, že oddelenie vyšetrovania drog Uefa našlo stopy podobného v systéme Sakho, ktorý aj napriek tomu, že nepredstavuje dopingový zločin podporujúci výkon, je futbalovými Bet365 orgánmi stále považovaný za vážnu záležitosť a môže viesť k dlhý zákaz. Možno, že Sakho, podobne ako Touré pred ním, bol skôr hlúpy chlapec ako podvodník, ale aj keď futbal nemá tmavú stranu mnohých iné športy s povesťou poškodené drogami, hra je práve na policajných umelcov čo najprísnejšie a presadzovať zmysluplné sankcie za každého, kto je chytený použitím zakázaných látok alebo liekov.

Vo všeobecnosti sa futbal stáva jednoduchšou cestou ako väčšina Bet365 športov pred drogami pretože to nie je ani výkon, ani vytrvalostný šport.Nie je ľahké zistiť, aký druh prípravy by zvýšil výkon bez toho, aby sa ľahko zistil. Futbalisti nemusia potrebovať dodatočnú svalovú hmotu, ako sú rugbyisti alebo záchranári, ani nemusia pokračovať hodiny ako cyklisti [To však neznižuje potrebu ostražitosti a napriek tomu, že varovania Arsene Wengera o dopingu v hre pred niekoľkými mesiacmi nemali žiadny dôraz na to, aby ukazovali prst na niekoho konkrétne, žiadny šport si Bet365 nemôže dovoliť byť spokojný, keď pokrok v medicíne a technológii často umožniť športovcom, aby zostali o krok vpred testers.Jack Colback tesnenie miešanie návrat ako Benítez je Newcastle držať Liverpool Prečítajte si viac

Aj keď futbalistov len pozitívne testy na chudnutie piluliek a príležitostné lieky na báze steroidov mali skontrolovať pred najlepšie stávkové kancelárie použitím je lepšie, aby každý šport mal niektorých účastníkov, ktorí sa zhoršili postupmi ako žiadni.Šport, ktorý nikdy nevydá žiadne pozitívne testy na drogy, nemá ničoho čoho sa obávať, pravdepodobne má viac ako väčšinu.

Aspoň v prípadoch Touré a Sakho ukazujú, že úrady sú na stráži a Bet365 ochotné testovať a hlásiť vedúce postavičky v hre. Nezdá sa, že futbal má taký typ viny alebo podsvetia pod povrchom, ktorý vedie k takým nepríjemným otázkam pre iné športy, ale je tiež dobré, aby sme nič nepovažovali za samozrejmosť.

Práve teraz jeden z Liverpool je najpopulárnejší hráči má recenzie Bet365 nejaké vysvetlenie robiť, čo je presne tak, ako by malo byť.

Rate this post